מאמרים לקידום

קונסולה נפתחת לפינת אוכל

כדאי לכם להכיר במידה ועוד לא שמעתם על רהיט מדהים: מדובר על קונסולה נפתחת לפינת אוכל. הוא פריט יפה לחדרי שינה, סלונים, מטבחים או מסדרונות. קונסולה נפתחת תשפר מאוד את האסתטיקה בכל החדרים ותתאים היטב עם הרהיטים והאביזרים הקיימים שלכם. הם כוללים שטח אחסון רב לארגון והצגת פריטים כמו ספרים ומסגרות לתמונות.

קונסולה נפתחת לפינת אוכל, פנדה סטייל, מותג ריהוט

אז מה זה בעצם: קונסולה נפתחת לשולחן אוכל היא בעצם רהיט תכליתי שאפשר להשתמש בו ברחבי הבית בכל מיני דרכים. למשל לאחסון פריטים שימושיים כמו ספרים וגם אפשרות לשים בהם ולהציג פריטי נוי כמו מסגרות לתמונות, כלי כסף ונוי ועוד. הם יכולים להגיע עם מדפי אחסון פתוחים, ויש כאלו שמגיעים עם מגירות אטומות כדי להסתיר את העומס. הם יכולים להיות בכל מיני צבעים וצורות בהתאם לבקשת הלקוח ולצרכיו ולמה שהוא מעדיף למשל כדי להתאים לצבע של הרהיטים ועוד.

איך זה בנוי: לשולחן קונסולה יש בעצם משטח עליון שטוח ומדפים תחתוניים או שטח אחסון. אפשר לאחסן בהם צעיפים, כפפות ובגדים עליוניים אחרים על המדפים או מגפיים ונעליים. אפשר גם לשים שם מוצרים שונים ואז זה מתפקד כמזווה או למשל לשים שם מכשירי חשמל קטנים, כוסות ובקבוקים כדי לבנות בר מאולתר לאירוח אם זה נמצא במטבח. בחדר השינה אפשר להציב שולחנות אותם על הקיר או בקצה המיטה כדי לאחסן בגדים או שמיכות נוספות.

איך זה מתבצע: קודם כל כדאי לבחור את הצבע ואת הסגנון ואז תצטרכו לעשות מדידות. תלוי איפה זה יהיה ממוקם ומה תרצו לשים בו. כמו כן, אם זה מעץ מלא למשל בסגנון מסורתי או כפרי אז אפשר לבחור בין עצים בהירים או כהים יותר או להוסיף עיצוב אחר. תלוי במטרת השימוש, בצבע שאתם רוצים, במקום שלו בבית ועוד פרמטרים שונים.