מאמרים לקידום

פינות אוכל

פנדה סטייל, פנדה רהיטים, רהיטים לבית, פינות אוכל, רהיטי איכות בהתאמה אישית

פינות האוכל מקנה לבית את הגוון הייחודי שלו, אווירה, סטייל ועוד כי מדובר על מקום מרכזי. אפשר לבחור בין הרכבה עצמית של פינת האוכל לקניה של פינת אוכל מוכנה שכוללת שולחן וכיסאות מתאימים. אפשרות נוספת היא בפינת אוכל מוכנה מראש אשר בה עבודת העיצוב נעשתה עבורכם על ידינו ונמכרת כסט שלם.

פנדה סטייל, פנדה רהיטים, רהיטים לבית, פינות אוכל, רהיטי איכות
בהתאמה אישית

יש לעיתים נטייה לחשוב, כי פינות אוכל מוכנות הינן סטנדרטיות וחסרות ייחוד. אבל כדאי לבדוק את האפשרויות עם פינות אוכל מעניינות וייחודיות המשלבות חומרים שונים ואיכותיים ומשדרות אלגנטיות ויוקרה. תוכלו לבחור ממגוון דגמים של שולחנות (זכוכית, עץ, מתכת ועוד), כסאות מתאימים, שולחן מתאימה, קערה דקורטיבית, ועוד.

אפשרות נוספת היא בפינת אוכל מוכנה מראש אשר בה עבודת העיצוב נעשתה עבורכם על פינות אוכל מעניינות וייחודיות המשלבות חומרים שונים ואיכותיים ומשדרות אלגנטיות ויוקרה.

קיימות אפשרויות שונות המתאימות לצרכי הבית ולטעם האישי שלכם:

הגדלת המרכז – אפשרות זו מציעה להוסיף חלק מרכזי לשולחן שנפתח על מסילות לשני הצדדים. יתרונה של הגדלה זו היא בכך שניתן לפתוח את השולחן ולהגיע למימדים משמעותיים בהרבה. חסרונה, הוא בכך שנדרש לאחסן חלק מרכזי נוסף הנדרש להוסיף ולהוציא בעת הצורך.

הגדלת השוליים – אפשרות זו כוללת הוספת שוליים לשולחן. אפשרות זו עשויה להיות תוספת מצד אחד בלבד או תוספת משני הצדדים וקיימת במספר סגנונות: הרכבת שוליים, שוליים הנמצאים מתחת לשולחן ומתחברים בעזרת מסילות, שוליים מקופלים הנפתחים בעת הצורך ועוד.

הבחירה בתצורת הגדלת השולחן צריכה להיעשות בהתאם לגודל הבית שלכם ולתדירות בה השולחן צפוי להיפתח. מומלץ להתאים את פינת האוכל לקו העיצוב הכללי של הסלון; מערכת הישיבה, שולחן הקפה בסלון, השטיחים, התמונות וכו’.

מי שמעדיפים קו עיצוב מודרני, כדאי לבחור בשולחנות הזכוכית בעלי רגלי מתכת או עץ בגוון לבן, ולכך ניתן להוסיף כיסאות מעוצבים בעלי רגליים בגוון כסף מבריק הנותנים ביחד את התחושה של מראה היי-טקי, מתוחכם ואלגנטי.

או שאפשר לבחור בקו עיצוב קלאסי או עתיק הכוללים שולחנות מעץ בעל גימור מבריק אליהם ניתן לצרף כיסאות עץ עם ריפוד אלגנטי שיקנו לפינת האוכל מראה יוקרתי ושמור.